O Dekangu

"Changning Dekang Biotechnology Co,. Ltd" byla založena v roce 2003, patří k nejstarším, a nyní největším výrobcům elektronických cigaret a náplní na světě.

 

Výrobní továrny Dekangu mají více než 25.000 m2 a 1000 zaměstnanců, kteří se starají o celý proces výroby, pokročilé výrobní technologie, nejpřísnější hygienické podmínky a systémy řízení kvality nám umožňují poskytovat našim zákazníkům nejvyšší kvalitu a nejbezpečnějších produkty v průmyslu.

Produkty Dekangu se skládají převážně z farmaceutických surovin. Naše přírodní produkty z extraktu mají příjemné kořeněné a orientální aroma. Vapor Flavor (náplně pro e-cigarety) obsahuje ty nejlepší přírodní ingredience a jsou prodávány především v Evropě a ve Spojených státech.

 

Dekang má prodejní síť po celém světě a naši distributoři se starají o distribuci v každé zemi. Další informace o naší prodejní síti najdete na:  http://www.dekangbio.com/contacts

 

Kontaktní informace
Changning Dekang Biotechnology (ShenZhen) Co.,Ltd 

Adresa: Unit B1, Bld 6, Entrepreneurial Industry Park, Shangxiawei, Shajing 3rd Street, Baoan Dist, Shenzhen, China, P.R.C 518104

Tel: +86-755-27567890 ext.8032

E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Company name: TopCigares

The address is:

ToPcigars - Valmont trading s.r.o Becovska 7, 104 00 Praha 10

TopCigares : www.topcigars.cz

fangxiang